BİLDİRİ GÖNDEREBİLECEĞİNİZ DERGİLER İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri: 18-19 Ekim 2019, Adnan Menderes Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezi, AYDIN

Kongre Dili: Kongreye gönderilecek bildiriler türkçe veya ingilizce sunulabilecektir.

Bildiri Özetleri: Bildiri özetleri yüklenirken mutlaka hem türkçe hem ingilizce girilmelidir. Bir katılımcı kongreye maksimum iki bildiri ile katılacaktır (1 sözel bildiri, 1 poster bildiri veya 2 poster bildiri). 

Yaka Kartı: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılarımızın yaka kartları kayıt deskinden verilecektir. Ayrıca katılımcılarının yaka kartlarını kongre merkezinde sürekli olarak takmaları gerekmektedir.

Önemli Tarihler: Bildiri özet ve tam metin gönderimi için son tarih: 09 Eylül 2019

Kayıt  Ücretleri: Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve sırasında yapılabilecektir. 

İptal ve İade Koşulları: Kongremizin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır. 01 Haziran 2019 tarihine kadar yapılacak iptallerde, ödenen ücretin %50’si iade edilecektir. 02 Haziran 2019 itibari ile iptal ve iade talebi kabul edilmeyecek olup sadece isim değişikliği yapılabilecektir.

Katılım Belgesi: Kongrenin son günü kayıt masasından verilecektir. 

Bildiri Kabulü: Kongremize bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Bildiri gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlar “Bildiri Gönderimi” sayfasında açıklanmaktadır. Bildirilerin kabul olmasının ardından en az bir katılımcının kongre kaydını yaptırması gerekmektedir. Gönderilen bildirilere 15 gün içerisinde cevap verilecektir.

Kayıt ve Danışma Masası: Kayıt ve danışma masası kongre merkezinde 16 Ekim 2019 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Davet Mektubu: Kayıt işlemlerini tamamlamış olan katılımcılara, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

 

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
18-19 Ekim 2019 

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 

Bahriye JORDAN
jordan@motto.tc

 

 

Corona (Koronavirüs) ve hamilelik Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.